Журнал PaySpace відвідав конференцію LEAP 2024 в Саудівській Аравії.

  • 04.03.2024 19:15
  • 2 хвилини читання
Журнал PaySpace відвідав конференцію LEAP 2024 в Саудівській Аравії.

LEAP 2024 - третя міжнародна конференція, виставка технологій та інновацій, яка проходить у Саудівській Аравії з 4 по 7 березня. Запрошуємо вас ознайомитися з фоторепортажем з цього заходу.

Конференція, що відбувається у Malham - виставковому та конференц-центрі міста Ер-Ріяд, Саудівська Аравія, об'єднує розробників, стартаперів, керівників вищого рівня, інвесторів та уряд країни. Серед її учасників можна зустріти представників технологічних гігантів, таких як Apple та Samsung.

LEAP - це глобальна технічна подія, яка об'єднує сотні тисяч учасників, щоб дізнатися, які нові технології будуть. Протягом чотирьох днів відвідувачі знайомляться з останніми інноваціями від сотень провідних світових технологічних компаній, слухають доповіді сотень експертів і просто спілкуються між собою.

Цікава новина: Запущена програма BGV Hardware Accelerator для підтримки технологічних стартапів.

Протягом чотирьох днів проведення заходу, до нього долучаться понад 500 експертів-спікерів. Від футболістів, які зацікавлені в технологіях, до інвесторів із великими портфелями.

Очікується, що цьогорічна конференція знову стане найвідвідуванішою технологічною подією. Минулого року на неї завітали 172 тис. людей зі 183 країн.

Пам'ятайте, що журнал PaySpace відвідав Web Summit Qatar у Досі.

Ознайомтесь з іншими популярними матеріалами:

Український фонд стартапів виділить 2,5 мільйони доларів на підтримку технологічних компаній: умови

Українські початкові підприємства можуть взяти участь на ринку Великої Британії за умов програми UK-Ukraine TechBridge.

Студенти мають можливість отримати грант для свого стартапу від IdeasLab: умови.